Učitel anatomie použil slova “vagína” a “orgasmus,” skončil za to před vyšetřovací komisí

Středoškolský profesor anatomie a biologie z amerického státu Idaho Tim McDaniel během svých hodin věnovaných lidské reprodukci použil slovo “vagína,” mluvil i o “orgasmu.” Rodiče několika studentů na něj kvůli tomu podali stížnost, v jejímž důsledku pedagog skončil před komisí pro etičnost výuky.

Místní média informovala také o tom, že McDaniel své dospívající studenty seznamoval s riziky pohlavních nemocí a otevřeně mluvil o možnostech kontrolovaného početí.

Loose_vagina

“Učím své žáky v souladu s osnovami,” uvedl McDaniel. “Studentům, kteří mají etický problém s učivem, které se týká lidské reprodukce, mají možnost bez jakýchkoliv následků tyto hodiny nenavštěvovat.”

McDanielovi žáci svého učitele hájí – a to včetně těch, jejichž rodiče ho poslali před etickou komisi. Tvrdí, že celá stížnost je součástí politické agendy generace, která se pokouší být politicky a genderově superkorektní, ale ve skutečnosti je jen nebezpečně pokrytecká.

Zda za tento odporný zločin pošlou rodiče před některou z mnoha verzí inkvizičních soudů, kterými nás oblažuje moderní doba i svoje vlastní děti, zatím není známo. Pokud by k tomu došlo, kyne dětem alespoň jedna jistota: na hranici pro kacíře neskončí. Každý pokrokový demokrat totiž ví, jakou zátěží pro životní prostředí takové upálení je.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s