No ne! Pondělní dávka průzkumů, které dokáží nemožné

Díky pilnosti velkovýrobců všech možných průzkumů, šetření a studií můžeme za předem prokázané předem považovat asi úplně cokoliv. Za všechno můžou ženské a jediný, kdo se v nich vyzná, je Justin Bieber.

Podívejte se jí do očí – stejně z toho nezmoudříte. Další z mnoha vesměs zbytečných průzkumů dokázal (samozřejmě zcela přesvědčivě), že muži nedokáží z ženských očí vyčíst emoce, které bouří v jejím nitru. Patrně proto muži ženám rádi zírají na přečnívající část přední strany dámského hrudníku, která je značně čitelnější. To čtení profilu partnera na sociálních sítích je stále častějším důvodem rozpadu vztahů.

Favim.com-462359

Zda s výsledky tohoto výzkumu nějak souvisí zvýšený zájem o slepce a analfabety na internetových seznamkách není známo. Počet spokojených a jakž takž spokojených uživatelů seznamek mezitím dosáhl 80 procent; všichni tito lidé si díky virtuálnímu randění nakonec zasouložili s živým člověkem. Zbývající pětina uživatelů si s partnerem ze sociální sítě zasouložila také, ale za moc to nestálo.

Kdo se v ženách skutečně vyzná, je Justin Bieber. Ten navštívil muzeum Anny Frankové a poté se vyjádřil v tom smyslu, že by tato oběť osvětimské ukázky nacistické představy o řízení lidských zdrojů jistě byla jeho fanynka – bieberolička. Média se kvůli tomu pustila do debaty o tom, jestli je na vině samo zviřátko nebo jeho páníček, který nezvládl výchovu. Samečci tohoto plemene, jehož vytí bývá přirovnáváno ke zpěvu, totiž potřebují pevnou ruku a samozřejmě kastraci.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s