Pěšáci byznysu III: Páne, rádi by sme Vás pozvaly do našeho podňikání

Pěšáci byznysu jsou všímaví. Stačí o nich nadvakrát napsat. Jen díky tomu se můžete seznamovat s téměř neuvěřitelně výhodnými pracovními nabídkami. Tak výhodnými, že by byla škoda se o ně nepodělit, protože něco takového se hned tak nevidí.

Začněme tou, která se šíří přes profesní sociální síť LinkedIn. Obzvlášť pozoruhodné momenty jsou barevně označené.

Krásný den,
na základě souhlasu (koho? s čím?, pozn of) Vám pošlu pracovní nabídku, která je snad v dnešní době jedna s těch,
kde se nic neslibuje a nenabízí se, jak se říká zajíc v pytil.
Nejdříve se ovšem s Vámi potřebuji poradit,
kontaktujte mě přímo,
s pozdravem
za Noe2 s.r.o. Oldřich Košárek – majitel / jednatel
www.noe2.cz , info@noe2.cz , 725533288
skype : Noe2_Finance ( kancelář ) , Noe2_Finance2 ( notebook )
kancelář : Tř.28 října č.124 , Ostrava ( Kulturní dům města Ostravy – naproti Krajského úřadu, zadní levý vchod na zvonku je logo Noe2 , tramvajová zastávka Krajský úřad )

MLM-3

Bližším ohledáním lze zjistit, že společnost Noe2 svou úžasnou nabídku podává způsobem, který ve snaze o originalitu zašel snad až příliš daleko:

  • Právo na život má každý. Né každý má však na růžích ustláno. Né každý má na první pohled možnost svúj život změnit k lepšímu
  • Cílem je zbavit klienta jednou provždy finančních problémů a připravit na dobu ve které žijeme s vlastním vytvářením finančního zajištění ve stabilní měně do budoucna s využitím naši vize : NE SE DOŽÍT, ALE SI TAKÉ BĚHEM ŽIVOTA UŽÍT

Stručný výčet profesním známostí pana direktora Oldřicha Kočárka svědčí o tom, že se v prostředí společností jako OVB pohybuje jako kapr v jihočeském rybníku. Vizualizace podnikatelských vazeb pana Košárka je k nahlédnutí zde.

V množství profesních kontaktů pana Košárka nelze přehlédnout vysoké procento kontaktů spojených s firmami napojenými tak či tak na společnost OVB, o jejích aktivitách už byla řeč. K tomu lze připočíst ještě deklarované profesní spojení pana Košárka s realitní kanceláří Evropa.

A protože každý kruh se musí uzavřít, praxí z této realitní kanceláře se ve svém profesním profilu chlubí například pan Hejzlar.  Ten podniká na stejné adrese, o které padla zmínka v souvislosti s podezřením z nekalých obchodních praktik. Překvapuje někoho, že pan Hejzlar je společníkem zprostředkovatele finančních služeb, kterého jsme použili jako modelový případ podezřelého obchodního jednání?

Advertisements

2 thoughts on “Pěšáci byznysu III: Páne, rádi by sme Vás pozvaly do našeho podňikání

  1. Zajíc v pytil/xxx chytil… pardón, ale to je fakt luxusní. Musím říct, že s OVB jsem kdysi učinila letmou a ne příliš pozitivní zkušenost… Nicméně, dostat takovou nabídku, tak neváhám a… (ano, B) je správně. Neváhám a šup s ní na “Lamy” :-))

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s