Pěšáci byznysu IV: Vyplň tiket, zaplať nám a sežeň lidi ať nám ta pyramida roste

AKTUALIZACE “U naší metody money managementu dochází k progresivnímu navyšování vkladu v případě série neúspěšných tiketů ‒ peníze, které uživatelé sází, jsou navyšovány tak, aby úspěšný tiket generoval zisk a současně vykryl peněžní ztráty, které přinesly neúspěšné tikety. Chytré, že?”

Jak pro koho. Vzhledem ke stavu gramotnosti manažerů jiných společností je potěšující, jakým způsobem tým okolo finančního zázraku jménem Bsmartinvest používá dokonce i cizí slova. Přičtěme to skutečnosti, že se velkolepý plán spojující čachrování se sportovními sázkami s osvědčenými zásadami pyramidové hry zrodil v akademickém prostředí. Nasvědčuje tomu už jen způsob, kterým se nadužívání odborně znějících termínů mění v nesmyslné plkání zaměřené přímo na komoru neopatrných odklikávačů pozvánek, výzev a dalších challengí v prostředí sociálních sítí.

Každý klient má možnost si vyzkoušet náš investiční systém na 14 dní ZDARMA. Po zkušební době máte možnost zakoupit členství v systému http://www.bsmartinvest.com za částku 1500 Kč na 30 kalendářních dní…

To je přece krásná nabídka. A co za to? Pro přesnost bude jistější citovat z materiálů společnosti Bsmartinvest; lákavost nabídky možno demonstrovat například tímto bannerem:

78022_447878748621444_1394636856_o

Žádná velkorysost není samoúčelná. Výdělečnost Bsmartinvest totiž tkví především v “hledání dalších investorů, pomáhání investorům pochopit naši službu a případně se starat o svůj manažerský tým.” Jinak řečeno – vítejte na palubě letadla. Přesvědčovací metody zůstávají stejné:

“To je hned… bych ti vysvětlil třeba jen 2 nejlepší produkty a bylo by to navíc, bych s tebou rád pracoval..taková pěkná holka jako ty, musí být v tomhle nejlepší,” chová se manažer profesionálně a snaží se motivovat: “Když bys věděla i o nějaké kamarádce, nebo kamarádovi, kteří by chtěli taky brigádu či práci, tak klidně můžou taky.”

Kdo za tím stojí? Společnost Novitum Milana Slaniny; rozsah podnikatelských aktivit tohoto akademika je k nahlédnutí zde. Inovativní způsob zaručeného výdělku za pár korun se šíří prostřednictvím sociálních sítí; počet vysokých manažerů společnosti Bsmartinvest je až dechberoucí.  Kdo si vsadí?

Podvodné systémy a hry

AKTUALIZACE: Na tomto místě je třeba poznamenat, že jakkoliv se opak může zdát pravdou, Jihočeský kraj není výhradním semeništěm a rejdištěm multilevel marketingu. Nová manažerská generace se stále výrazněji za vzděláním a kontakty přesunuje do Brna, jehož virtuální kanceláře úspěšně konkurují pofidérním pražským adresám.

Advertisements

2 thoughts on “Pěšáci byznysu IV: Vyplň tiket, zaplať nám a sežeň lidi ať nám ta pyramida roste

  1. Rozsah podnikatelskych aktivit je spatne, to je jeho tata. Jinak vsechno sedi 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s