Malá Miss America: Předškolní “completo sado – maso” v barvě a stereo

Až se policie jednoho dne rozhodne podniknout vážně míněný zátah na obchodníky s dětskou pornografií, může začít na dětských soutěžích krásy. Nikdo nedokáže z dítěte udělat štětku tak efektivně jako jeho vlastní rodiče, jejichž úsilí nakonec málokdo náležitě ocení.

Pohled na matku, která s euforickým úsměvem líčí (SEZNAM VIDEÍ), s jakým úspěchem se setkalo taneční vystoupení její dcery v completo sado – maso oblečku je sám o sobě poněkud obskurní. Pokud je dcerce šest let, dostává slovní spojení sado – maso zcela netušený rozměr.

Galerie hrůz, které jsou na vlastních dětech rodiče schopní spáchat, zpětně omlouvá celou jednu generaci vědců, kteří spatřovali jedinou cestu k pokroku v eugenice a jejím důsledném převádění do praxe.

miss

Odebrat dceru matce, která jí píchá botoxové injekce, není nic chvályhodného. Jedná se o jediné – a ještě polovičaté – řešení. Na místě by bylo také odebrání některého životně důležitého orgánu, například bachoru, knihy, čepce, sléze a vaječníků. Totéž by reakčněji smýšlející část populace mohla říct i o žurnalistce, která materiál na toto téma považuje za zajímavost.

Na druhou stranu je zde riziko vyplývající z posedlosti panenskou blánou, díky které bude vždycky o čem nejen psát, ale také natáčet opravdu kousavé filmy. Stojí to ale za to?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s