Stejně umřete: Vzdejte se masa, sexu a intelektu, beztak nevyváznete živé/í

Podle nejnovější dávky průzkumů, výzkumů a studií se ukazuje, že i když se ženy stanou vegetariánkami, odstřihnou se od svých sexuálních představ a potlačí svůj intelekt, nakonec stejně zemřou. To stojí za zmínku i otázku: Co všechno budou průzkumy ještě muset dokázat?

Začněme konstatováním, že šestileté vegetariánství o dvanáct procent snižuje riziko náhlého úmrtí. Taková informace jistě potěší, ale je třeba dodat, že tento reprezentativní průzkum se týká pouze Adventistů a jeho výsledky hovoří spíše o mužích masonežroutech než o jejich něžnějších protějšcích. Pokud by to mělo někoho mrzet, je tu ovšem i oponentní studie ze starého kontinentu.

4

Je pozoruhodné, že tak vnímavý a zjitřený duch jako je Noam Chomsky tváří v tvář tomuto armagedonu plýtvá slovy nad potenciální atomovou apokalypsou, kterou Spojené státy plánují už od narození Benjamina Franklina. Přitom by se mohl zabývat zásadnějšími tématy: například tím, že ženské sexuální fantazie jsou obvykle sexuálního charakteru.

Toto zjištění samo o sobě zavání zhoubným reakcionářstvím – co si potom myslet o skutečnosti, že i ctihodná BBC prezentuje mladičké děvče s vysokým inteligenčním kvocientem jako téměř hříčku přírody a navíc upozorňuje na její etnický původ? To je otázka především pro nejpokrokovější zastánce totální egalitérie.

Ve světle těchto průzkumů, studií a autoritativních vyjádření je snad na místě otázka: A muži mohou taky umřít?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s