Nevrátí se domů: Čína má svého E.T., usmaženého elektřinou a v mrazáku

Čínský progres je nezastavitelný. Miliardový kolos se nejvyspělejším zemím euroatlantické civilizace vyrovnává skutečně ve všem. Teď má Čína i svůj vlastní Roswell: Pan Li z Bin Žou našel docela mrtvého a zaručeně pravého mimozemšťana.

Pan Li našel mrtvolku ufona v březnu letošního roku krátce poté, kdy byly pozorovány nevysvětlitelné jevy nad Žlutou řekou.  Ty neunikly pozornosti mikroblogerů, což svědčí o tom, že v oblasti cenzury internetu má Čína ještě co dohánět. Pan Li si nárokuje první popravu mimozemšťana elektrickým proudem na světě.

alien-6.jpgcc09ee14-de93-4d74-8b77-a453364cc97bLarger

Nejmenovaný policejní zdroj sice uvedl, že nejde o mimozemšťana, ale gumového paňácu, nicméně kdo by věřil příslušníkovi represivního aparátu. Zdá se, že si i Čína užije mánii, kterou u některých lidí vyvolává slovo mimozemšťan. Snad to souvisí s neustále rostoucí popularitou kopané v Číně; fotbal totiž výrazně snižuje intelekt.

Každému přeci musí být jasné, že bytosti, které dokáží létat z planety na planetu, musí mít aspoň účet na Badoo. A kdyby se vám kamarád usmažil v elektrické pasti na králíky, nenapsali byste o tom?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s