A je fuč: Kam se poděl David Copperfield?

Před pár lety se svého času světoznámý mág David COPPERFIELD nechal slyšet v tom smyslu, že na svém ostrově na Bahamách našel pramen věčného mládí. Pak se po něm slehla země. Nebo snad moře? Kde k čertu trčí, napadlo se zeptat někdejšího editora portálu Vice Adama GOLLNERA a vydal se zmizelého čáryfuka hledat.

Pro ty mladší a sklerotičtější je na místě připomenout, že David Copperfield svého času oslňoval celý svět svými megalomanskými iluzionistickými kousky. Mimo jiné okouzlil i supermodelku Claudii SCHIFFEROVOU, ale to už je všechno minulost.

“Je to všechno magické,” rozplýval se tajuplně dnes šestapadesátiletý údajný mág, vlastním jménem Seth Kotkin. “Na ostrově se nachází zdroj vody, který dokáže oživit téměř mrtvý hmyz tak, že hned odletí.”

copperfield_1928674i

Kotkin – Copperfield najal vědce, aby mu pramen prozkoumali a pak se po něm zavřela voda. Gollnera k sobě na pár dní pustil. Poté co novinář ve společnosti netrpělivé manažerky proplul ostrahou složenou ze žraloků se setkal s velkým Davidem osobně.

Pokud nešlo o trik, žije Copperfield obklopen modelkami, které si vybírá na obálkách časopisů, vozí se v golfových vozítcích – a připravuje počítačovou hru, která bude jak jinak magická. A až vyjde, jistě rozmnoží tři miliardy dolarů, které si už Copperfield čarami a kouzly stačil vydělat.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s