Make love, not war. Americká armáda vyvíjela bombu rozsévající vášeň

Řeč není o případné sexuální orientaci samotné zbraně, ale o jejich účincích. Americké ozbrojené síly totiž vyvíjely bombu, jejíž exploze by ze zasažených vojáků nadělala neovladatelně rozvášněné gaye.

Ta zpráva zní jako vyslovená kachna, ale dokumenty, které se podařilo shromáždit, nějaké gágání vylučují. Pod mlhavě znějícím zadáním se skutečně skrývá zbraň, která by morálku protivníků rozvracela skutečně originálním a pravda vcelku humánním způsobem. Na druhou stranu jeden nikdy neví čeho je schopná rozdivočelá soldateska, která se právě stala homosexuálním davem, který například s pochodem gay pride nemá fakt nic společného.

“Bomba obsahuje látky, které v zasažených vyvolají nesnesitelné homosexuální puzení a neovladatelné zaujetí vlastními spolubojovníky,” píše se v plánech Wrightových laboratoří, které jsou oficiální součástí leteckých sil USA.

armydaycrocs-450x413

Za svoje bádání získali američtí vojenští vědci dokonce parodii na Nobelovu cenu za nejnesmyslnější vynález. Zařadili se tak například po bok vědkyně, která navrhla používat podprsenku jako plynovou masku se zdvojeným filtrem.

Ponechme stranou morální aspekty G bomby. Co by ale výbuch takového pekelného stroje udělal z vojáků, kteří homosexuální byli už předtím? Skupinu Lunetic nebo ještě něco horšího?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s